Psst! Załóż konto i zapisz się do newslettera, żeby otrzymać kod na 15% zniżki! Więcej kodów na naszym fb!

O nas

Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnim stażem (rok założenia: 2001). W 2023 r. chcąc odkrywać nowe rynki, otworzyliśmy sklep internetowy i z pasją zajęliśmy się branżą e-commerce. Nieustannie poszerzamy nasz asortyment oraz doskonalimy procesy, żeby dostarczać Państwu wyjątkowych doświadczeń zakupowych. Zapraszamy do odkrywania naszej oferty i dzielenia się z nami radością zakupów!

Kosmetyki Tesori d'Oriente

3500+

Zamówień miesięcznie

Nawet tyle zamówień obsługujemy każdego miesiąca.

450+

Aktywnych ofert

Ciągle zwiększamy ilość produktów w naszej ofercie.

>99,7%

Zadowolonych klientów

Już tysiące osób skorzystało z naszych usług. Dziękujemy, że jesteście z nami!

nasza misja


Zapraszamy do odkrywania świata z Ekotop! Nasza misja to dostarczanie Państwu wyjątkowych produktów renomowanych europejskich producentów. Jesteśmy przekonani, że wysoki standard obsługi i troska o naszych klientów w połączeniu z ciągłym doskonaleniem procesów oraz poszerzaniem oferty to klucz do sukcesu. Z nami jakość spotyka się z atrakcyjną ceną, a zakupy stają się wyjątkowym przeżyciem!

Tesori d'Oriente Japanese Rituals kosmetyki
Opinie

nasi klienci o nas

Szybka wysyłka. Przesyłka bardzo dobrze zapakowana i zabezpieczona. Polecam serdecznie! Będę do Was wracać 🙂

Karina

#

Kilkukrotnie zamawiałam produkty z oferty sprzedającego, za każdym razem cała transakcja przebiega sprawnie, produkty wysyłane są szybko i zgodnie z zamówieniem. Polecam serdecznie

Agata

#

Rewelacyjny sprzedawca, którego polecam gorąco. Wspaniały kontakt. Zapewne nie raz jeszcze wrócę.

Marika

#

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć jak perfekcyjnie są zapakowane produkty, to polecam. Nic się nie rozlało, nie pękło, bo nie miało takiego prawa. Oprócz tego produkty chemiczne, które zamawiałam są też bardzo dobrej jakości.

Joanna

#